System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet D2460

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd narzędzia

Narzędzie CISS jest bardzo maluteńkie, dla tego w żaden sposób nie powinno przeszkadzać, lub rzucać się w oczy. Instrument został wyprodukowany nie najbardziej przyciągającym wzrok, ale to nie przeszkadza systemowi wykonywać jego zadanie.

Zalety narzędzia

Chcesz dowiedzieć się jak drukować ogromne ilości tekstu, zdjęć, kolorowych obrazków? CISS do HP Deskjet d2460 to urządzenie, które pomoże ci obniżyć zatraty na druk nawet trzydziestokrotnie. Zaoszczędzanie będzie widoczne już od pierwszej chwili posiadania sprzętu. Zapomnisz o stałym wymienianiu kartridże, wszystko co trzeba będzie robić, to w razie potrzeby dodawać farbę do pojemników. System również będzie niezawodny dla osób który drukują bardzo mało, jako że przez świetną hermetyzacje farba w zbiornikach nie zaschnie. Jakość wydruku z instrumentem CISS jest tak samo wysoka, jak z standardowymi kartridżami, nie ma możliwości odróżnienia wydruku z CISS od wydruku z standardowymi kartrydżami. Na dodatek do instrumentu CISS, który pozwoli ci zaoszczędzić duże pieniądze, dostaniesz gwarancje na dwa lata i sertyficat na bezpłatną instalacje CISS.

Zostać właścicielem systemu możesz już w tej chwili, wystarczy zamówić go w internetowym sklepie INKSYSTEM. Jak masz jakiekolwiek dodatkowe pytania skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Jak działa narzędzie

Urządzenie bezbłędnie zastępuje standardowe kartridże. Podczas procesu druku farba przelewa się z zewnętrznych pojemników do kartridże, które są podłączone do drukującego urządzenia, zatem przez znany proces druku farba trafia na papier. System jest bardzo wytrwały i wykonuje swoje zadanie bezbłędnie, za jednym podejściem pozwala wydrukować więcej czym 2000 kolorowych zdjęć lub obrazków.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet D2460
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet D2460:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj