System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet D2360

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Urządzenie posiada bardzo łatwy proces instalacji, a sama instalacja nie zajmie więcej czym dwadzieścia minut. Ważną zaletą którą trzeba wymienić jest bardzo duże oszczędności. Przede wszystkim oszczędzisz duże ilości pieniądze. Wydruk z CISS do HP Deskjet d2360 zmniejszy twoje zatraty na druk do trzydziestu razy. Oszczędzisz również czas, gdyż nie będziesz musiał za każdym razem wymieniać kartridże, kiedy kończy się farba, ją trzeba dolać do jednego z pojemników, co zajmie maksymalnie pięć minut. Pojemniki umieszczą znacznie więcej farby od standardowych kartridże, co pozwala na wydruk bardzo dużej ilości dokumentów.

System można zamówić już w tym momencie w sklepie internetowym INKSYSTEM.

Jak działa system

Początkowo atrament znajduje się w pojemnikach i dla rozpoczęcia procesu druku powinien być przekazywany do drukującego narzędzia. W trakcie przekazywania przekazywania atramentu biorą udział cienkie wężyki i wkłady, również nie obchodzi się bez ciśnienia, które pojawia się przez to, że instrument jest hermetyczny i wcale nie przepuszcza powietrze.

Wygląd

Urządzenie jest bardzo kompaktowe i nie zajmuje dużo miejsca, dla tego nie ma potrzeby na zastawiania się. CISS to trzy główne części: przezroczyste pojemniki na farbę, rurki dla przelewania farby i kartridże dla druku.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet D2360
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet D2360:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj