System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet D2345

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak wygląda CISS do HP Deskjet d2345

Cztery drobne pojemniki z atramentem połączone między sabą i tworzą jenolitą konstrukcje. System był wyprodukowany z wysokojakościowego poliwęglanu. Rureczki są wyprodukowane z sylikonu. Instrument jest odporny na przewracanie się, a nawet jakby tak się stało, to nie trzeba się bać, że atrament rozleje się i stworzy bałagan, ponieważ pojemniki są hermetycznie zamknięte.

Jak działa instrument

Przez cienkie rureczki tusz zostaje przelany prze rureczki do główki drukarki. Każdy rodzaj atramentu znajduje się w innym pojemniku. Przy procesie druku nowe przepływy atramentu zamieniają puste miejsca w których wcześniej już był wykorzystany atrament.

Główne Zalety

Dzięki temu urządzeniu już nie będziesz musiał ponownie kupować nowe wkłady do drukarki, co pomoże ci zaoszczędzić duże sumy pieniędzy. Urządzenie obniży twoje wydatki na druk nawet trzydziestokrotnie. Kiedy tusz znajduje się na minimalnym poziomie, zmożesz uzupełnić go po prostu dolewając do jednego z zbiorników. A ponieważ tusz jest wstępnie wypełniony nie ma bałaganu przy wypełnieniu pojemników. Instalacja sprzętu jest bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu, dla tego zmożesz wykonać ją sam.

Urządzenie można kupić już i teraz w Lublinie, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Rzeszowie, Toruniu i innych miastach w Polsce. Zamów system w sklepie internetowym INKSYSTEM i już od dziś zaoszczędzaj ogromne sumy pieniądze.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet D2345
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet D2345:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj