System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet D2330

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak wygląda

Wygląd zewnętrzny CISS do HP Deskjet d2330 nie jest najbardziej atrakcyjny, ale to raczej nie powinno strasznie przeszkadzać dla tego, że instrument jest bardzo mały i wcale nie będzie rzucać się w oczy. Urządzenie składa się z czterech zbiorników złączonych między sobą. Do zbiorników podłączone cienkie wężyki, które łącza je z kartridżami.

Zalety

Przez ten sprzęt już nie będziesz mieć potrzeby zmieniać wkłady do drukarki i właśnie to da ci możliwość zaoszczędzić duże sumy pieniążków. System obniży wydantki na wydruk nawet do 85-90%. Instalacja sprzętu nie zajmuje dużo czasu i jest niebywale prosta, dla tego zmożesz zrobić ją w domu. Na wypadek jakby nie udało ci się samemu przeprowadzić instalacje CISS, możesz skorzystać z darmowego kuponu na darmową instalacje sprzętu. Jak kończy się tusz możesz go z łatwością dolać do zbiornika, ten proces jest również dziecinnie prosty i nie stwarza żadnego bałaganu.Urządzenie pozwala na wywołanie kilka tysięcy kopij za jednym podejściem. Hermetyzacja urządzenia nie pozwala na rozlanie się tuszu nawet w razie upadku czy przewrócenia się systemu.

Zamów system już w tej chwili w internetowym sklepie INKSYSTEM. Przy zakupie CISS możesz również zaopatrzyć się w atrament, co da ci jeszcze większe oszczędności.

Jak działa

Tusz jest stale przelewany ze zbiorników na tusz do wkładów podczas procesu drukowania, a następnie przechodzi przez głowicę drukującą na materiał dla druku. System wypełnia bezbłędny druk nie tylko na papierze ale i na płytach i innych materiałach.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet D2330
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet D2330:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj