System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 990c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd instrumentu

System CISS układa się z trzech części: wkładów, wężyków z silikonu i przezroczystych pojemników. Model nie zajmuje dużo miejsca i jest w prawie niewidoczny.

Zalety instrumentu

Bardzo widoczną zaletą jest fakt dużego obniżenia zatrat na druk. Ten sprzęt pomoże ci zapomnieć o wymienianiu kartridże, nie będziesz musiał zmieniać ani kartridże ani urządzenie w całości, wszystko co będziesz musiał zrobić jak skończy się atrament, to po prostu uzupełnić pojemniczek w którym jego brak. Przy jednym uzupełnieniu kontenerów będziesz mógł wydrukować ponad 2000 stron z kolorowymi obrazkami lub/i zdjęciami. Jakość tego towaru jest gwarantowana sklepem INKSYSTEM, dla tego na dodatek do CISS dostaniesz dwuletnią gwarancje na wypadek jakby coś się zdarzyło z systemem, ale możemy zapewnić cie, że nie będziesz mieć konieczności korzystania z gwarancji.

Zamówić CISS możesz już w tej chwili w internetowym sklepie INKSYSTEM. Oprócz systemu również polecamy zamówić atrament, który w kompletacji z CISS będzie jeszcze tańszy. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Jak działa urządzenie

Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych sterowników lub oprogramowań żeby zainstalować instrument przez to, że system w pełni dopasowany do drukarki. Wszystko co trzeba zrobić, to zamienić standardowe kartridże na kartridże systemu CISS do HP Deskjet 990c, ten proces jest dziecinnie łatwy i nie zajmuje dużo czasu. W razie jakby tobie jednak nie udało się samemu wykonać instalacje sprzętu możesz skorzystać z darmowego kuponu na instalacje, który dołączymy do kompletacji systemu. Po tym jak zainstalujesz system musisz uzupełnić pojemniki tuszem, który później będzie przelany przez rureczki do drukującej głowicy, a następnie na papier.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 990c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 990c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj