System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 9860

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

Nie musisz instalować żadnych sterowników i programów żeby zainstalować CISS, ze względu na fakt, że system CISS w pełni kompatybilny z atramentową drukarką. Wszystko co musisz zrobić, to wyciągnąć standardowe kartridże i włożyć kartridże CISS do HP Deskjet 9860, ten proces jest bardzo prosty i nie zajmie ci dużo czasu. W razie jakby jednak nie udało się przeprowadzić instalacje CISS samodzielnie możesz skorzystać z darmowego kuponu na instalacje, który dostaniesz w kompleksie z systemem. Po tym jak zainstalujesz system musisz wlać atrament do pojemników, który później będzie przetransportowany przez wężyki do głowicy drukującej, a następnie na materiał do druku.

Wygląd

System CISS składa się z 3 elementów: kartridże, silikonowego wężyka i przezroczystych zbiorników. Niestety jeżeli chodzi o wygląd, to możemy wymienić jedną jedyną wadę urządzenia, to niezbyt ładny wygląd zewnętrzny, ale tak jak urządzenie nie jest duże, ten drobny szczegół nie powinien przeszkadzać.

Zalety

Ważną zaletą jest ten fakt, że urządzenie możesz zamówić z każdego miejsca w Polsce, nie wstając z swojego wygodnego miejsca. Jak to jest możliwe? Zamów CISS w sklepie internetowym INKSYSTEM. Kolejną bardzo ważną zaletą tego sprzętu, jest obniżenie wydatków na druk. Urządzenie pomoże ci zapomnieć o ciągłym wymienianiu kartridże, wszystko co trzeba robić jak kończy się tusz, to po prostu dolać go do potrzebnego pojemnika. Jakość produktu jest gwarantowana, dla tego dostaniesz dwuletnią gwarancje na wypadek jakby coś się stało, ale możemy zapewnić cie, że nie będziesz mieć potrzeby korzystać z gwarancji. Przy jednym uzupełnieniu pojemników będziesz mógł wydrukować ponad 2000 stron z zdjęciami i kolorowymi obrazkami.

Nie czekaj, zacznij zaoszczędzać już dziś!

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 9860
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 9860:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj