System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 9800

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Główne Zalety

CISS do HP Deskjet 9800 jest bardzo łatwy w obsłudze i instalacji, nie musisz rezerwować dużo czasu żeby zainstalować instrument. W kompletacji znajdziesz instrukcje, która pomoże ci samodzielnie wykonać instalacje. W razie jakbyś miał problem z instalacją urządzenia w kompletacji znajdziesz certyfikat na bezpłatną instalacje CISS. System w żaden sposób nie narusza standardowej instalacji drukarki, dla tego w każdej chwili zmożesz powrócić do standardowych kartridże, chociaż raczej to się nie stanie. Narzędzie bardzo widocznie zmniejszy twoje wydatki na druk, gdyż atrament w buteleczkach jest znacznie tańszy od atramentu w kartridżach. Urządzenie zostało wyprodukowany na najnowocześniejszych fabrykach z wysokojakościowego poliwęglanu, co daje ci możliwość bardzo długiej eksploatacji tego sprzętu.

Zamów instrument już w tej chwili w sklepie internetowym INKSYSTEM. Zamawiając instrument w INKSYSTEM dodatkowo dostaniesz dwuletnią gwarancje, zestaw naprawczy do CISS i certyfikat na bezpłatną instalację CISS.

Jak wygląda

Cztery przezroczyste zbiorniki połączone miedzy sobą, tym samym stwarzają jednolitą konstrukcje. Do pojemników są podłączane silikonowe rureczki, które też są przezroczystsze. Po drugiej stronie rurek znajdują się wkłady z czipami. Wkłady stale znajdują się w drukarce, dlatego są niewidoczne. Przezroczystość instrumentu daje ci możliwość wiedzieć kiedy trzeba uzupełnić pojemniki.

Jak wygląda

Na samym początki atrament znajduje się w zbiornikach, dla tego żeby atrament dostał się na papier lub inny materiał powinno odbyć się kilka małych procesów, w które wykonuje urządzenie. Przez cieniutkie rureczki atrament przelewa się do kartridże i tym samym zasila drukujący system w atrament.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 9800
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 9800:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj