System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 970cxi

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa instrument

Podczas procesu druku tusz jest stale przelewany ze zbiorników na tusz do wkładów, a później przechodzi przez głowicę drukującą na papier lub inny materiał wykorzystywany dla druku. System wypełnia bezbłędny druk nie tylko na papierze ale i na płytach i innych materiałach przeznaczonych dla druku.

Zalety instrumentu

To jest bardzo ciężkie zadanie odnaleźć człowieka w Lublinie, Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Poznaniu lub w innym zakątku w całej Polsce, który nie chciałby zaoszczędzić dość duże sumy pieniążków. Przez to warto zwrócić uwagę na urządzenie, które znacznie zmniejszy wydatki twoje lub twojej rodziny lub firmy, jeżeli będziesz korzystać z instrumentu w biurze. Oprócz zaoszczędzonych środków możesz zaoszczędzić czas, który jest niezbędny w twoim codziennym, zabieganym życiu. Narzędzie będzie również bardzo pomocne w pracy biurowej, kiedy nie ma czasu czekać na wydrukowanie ważnych dokumentów lub wykresów. Zaoszczędzone środki zmożesz wydać na dużo innych i lepszych rzeczy.

Dla tego żeby kupić urządzenie musisz tylko zamówić go w sklepie INKSYSTEM.

Jak wygląda instrument

System składa się z trzech bardzo małych części: czipów z kartridżami,wężyków i czterech zbiorników połączonych między sobą. CISS do HP Deskjet 970cxi jest bardzo kompaktowy i nie zajmuje strasznie dużo miejsca.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 970cxi
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 970cxi:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj