System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 960c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

System prawidłowo wykonuje swoje zadanie, którym jest przelewanie atramentu z rezerwuarów do drukującej głowicy, żeby drukarka mogła z łatwością przekazać atrament na materiał do druku. W tym procesie ważną role odgrywa hermetyzacja produktu, dla tego że właśnie ona stwarza ciśnienie, które jest ważne w przelewaniu atramentu. Na dodatek za jednym dolewaniem tuszu użytkownik może wydrukować ponad 2000 stron z kolorowymi obrazkami i nieobliczalną ilość kartek zwykłego tekstu.

Wygląd system

Niestety wygląd zewnętrzny tego modelu nie jest zbyt atrakcyjny, ale można zrobić go praktycznie niewidocznym, ponieważ system praktycznie nie zajmuje miejsca.

Zalety

W Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Lublinie czy w innym mieście czy miasteczku w Polsce nie znajdziesz żadną osobę, która by nie chciała zaoszczędzić pieniążki, dla tego chcemy zwrócić twoją uwagę na akcesorium CISS do HP Deskjet 960c. Narzędzie zostało wyprodukowane z myślą o tych, kto lubi bardzo tani ale i wysokojakościowy druk. Urządzenie zaoszczędzi twój bardzo drogi i ważny czas, gdyż bezprzerwanie może wydrukować ponad dwa tysiące kolorowych obrazków i/lub zdjęć. Tylko spróbuj wyobrazić jak będą zadowolone pracownicy w twoim biurze, że już więcej nie będą musieli zmieniać wkładów. Urządzenie zmożesz wykorzystywać również w domu. Instalacje akcesorium można zrobić samodzielnie, nie zajmuje to więcej czym 15-20. Kiedy skończy się jeden kolor, to go można bardzo łatwo uzupełnić, dolewając atrament do potrzebnego pojemnika. Narzędzie jest hermetyczne i nie przepuszcza powietrza co nie pozwala atramentowi zaschnąć.

Żeby kupić ten bardzo dobry instrument nie trzeba robić dużo wysiłku wystarczy zamówić go w naszym internetowym sklepie INKSYSTEM. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą przy wyborze innych towarów.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 960c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 960c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj