System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 959c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

CISS do HP Deskjet 959c to instrument wysokiej jakości i żeby udowodnić to, przy zakupie dostaniesz dwuletnią gwarancje na to urządzenie. Posiadanie tego produktu daje ci możliwość obniżenia twoich zatrat na druk, a wszystko dla tego, że już nie będziesz musiał zmieniać kartridże, które kosztują bardzo drogo, wszystko co będziesz musiał robić, to dolewać tusz do pojemników. System pozwoli ci samemu wybierać tusz i jego jakoś i cenę. Również zmożesz wybierać pojemności, które tobie odpowiadają. Nie ma żadnej możliwości odróżnienia wydrukowanych materiałów z CISS od materiałów wydrukowanych z standardowymi kartridżami. Przy jednym wypełnianiu pojemnika zmożesz wydrukować ponad 2000 stron z zdjęciami lub kolorowymi obrazkami. Z systemu można korzystać zarówno jak w domu tak i biurze. Instalacje modelu możesz przeprowadzić samodzielnie, zajmuje to około 15-20 minut, pomoże ci w tym instrukcja obsługi, którą znajdziesz w opakowaniu z systemem.

Zamówić narzędzie możesz już w tej chwili w sklepie internetowym INKSYSTEM. Pamiętaj, że z tym instrumentem zaczniesz zaoszczędzać już od dziś i na dodatek dostaniesz dwuletnią gwarancje.

Jak wygląda

Pojemniki są przezroczyste i połączone między sobą, co nadaje urządzeniu jednolitej formy. Urządzenie jest bardzo drobne, dlatego nie potrzebuje dużo miejsca. System nie należy do najbardziej ładnych akcesorium dla domu czy biura, ale przez to, że nie zajmuje dużo miejsca go można z łatwościa zrobić w prawie niewidocznym.

Jak działa

Za pomocą ciśnienia tusz zostaje przekazany przez rureczki do czipów, a następnie na papier. Ciśnienie pojawia się przez hermetyzacje, która jest bardzo ważna w tym całym procesie.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 959c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 959c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj