System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 957c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Czy kiedyś miałeś marzenie żeby całkiem nie myśleć o wydatkach? Własnie teraz możemy zrealizować maluteńką część twojego marzenia. CISS do HP Deskjet 957c sprawi, że zwykły wydruk dokumentów będzie przyjemnością dla twojego portfela. Mówią, że czas to pieniądz, właśnie dla tego będziesz mógł zaoszczędzić o wiele więcej, dla tego że instrument również oszczędzi twój czas. Więcej nie będziesz bezcelowo spędzać czas zmieniając zwykłe kartridże, jedno co trzeba od czasu do czasu robić posiadając ten sprzęt, to o dolewać tusz do zbiorników. Przy jednym dolewaniem możesz wywołać ponad 2200 obrazków, wykresów, zdjęć i stron z tekstem. Drukowanie z tym instrumentem obejdzie się ci znacznie taniej czym z zwykłymi kartridżami do drukarek.

Już w tej chwili możesz zostać szczęśliwym posiadaczem systemu CISS, wszystko co musisz zrobić, to zamówić system w sklepie internetowym INKSYSTEM, nasi konsultanci pomogą przy wyborze towarów i odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.

Wygląd

Urządzenie składa się z czterech małych pojemniczków, które są połączone między sobą. Do pojemniczków podłączone wężyki, dla przelania atramentu. Po drugiej stronie wężyków są kartridże z czipami.Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca.

Jak działa

System jest zewnętrznym zasilaczem drukarki w atrament, dla tego żeby zacząć proces drukowania w drukarce instrument musi przenieść farbę znajdującą się w pojemniczkach, do drukującej głowicy . Właśnie dla tego do zbiorników są podłączone wężyki i wkłady z czipami.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 957c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 957c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj