System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 955c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd

Wygląd CISS do HP Deskjet 955c nie należy do najbardziej przyciągających oko, ale to nie powinno przeszkadzać, gdyż model jest bardzo mały i właśnie dla tego nie będzie rzucać się w oczy i przeszkadzać. Urządzenie składa się z czterech pojemników, które są połączone między sobą. Do pojemników podłączone cienkie rureczki, które łącza je z wkładami.

Zalety

Główną i pewnie najważniejszą zaletą o którą musimy wymienić jest bardzo duże oszczędności. Przede wszystkim zmożesz zaoszczędzić ogromne ilości pieniążków. Drukowanie z tym instrumentem zmniejszy twoje wydatki na druk nawet do trzydziestokrotnie. Zaoszczędzić zmożesz również i swój czas, iż nie będzie już potrzeby za każdym razem zmieniać kartridże, jak skończy się atrament, go trzeba tylko dolać do potrzebnego pojemnika, co zajmie góra pięć minut. Pojemniki umieszczają w sobie o wiele więcej atramentu od zwykłych kartridże, co pozwala na druk znacznej ilości drukowanego tekstu, zdjęć, obrazków, wykresów, etc. System daje możliwość drukować nie tylko na papierze, ale również na na płytach i innych materiałach. Urządzenie jest łatwe w instalacji, a sama instalacja zajmuje nie więcej czym dwadzieścia minut.

Zamów instrument już w tej chwili w sklepie internetowym INKSYSTEM i zaoszczędzaj już od teraz w domu lub w biurze. Jeżeli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Jak działa

Na samym początku procesu druku atrament mieści się się w zbiornikach i dla rozpoczęcia procesu druku musi być przelany do drukującego urządzenia. W przekazywaniu atramentu do drukującego urządzenia biorą udział cienkie rureczki i wkłady z czipami, również nie obchodzi się tu bez ciśnienia, które jest bardzo ważne i okazuje się przez to, że system jest hermetycznie zamknięty i wcale nie przepuszcza powietrza.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 955c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 955c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj