System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 952c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Jeżeli zależy Ci, na uzyskaniu więcej przy jak najniższych wydatkach, to eksploatacja specjalnego urządzenia dla zmniejszenia wydatków na druk pomoże ci w tym. Ale tylko CISS do HP 952c może gwarantować, że urządzenie wielofunkcyjne na pewno będzie pracować z nim przez długie lata eksploatacji. Gdyż przy jego produkcji są wykorzystywane komponenty najwyższej jakości. Zastopienie plastiku na wysokiej jakości poliwęglan przy wyprodukowaniu tego typu narzędzia, chroni przed pęknięciem i kruszeniem się pojemników, które zazwyczaj występuje z innymi podobnymi instrumentami. Dla najbardziej wrażliwej części tego typu urządzenia użyty został silikon, który ma zarówno niezbędną elastyczność i jednocześnie aż tak mocny, aby służyć przez cały okres eksploatacji. Ale jednym z najważniejszych plusów tego rozwiązania jest bardzo wysoka jakość wydrukowanych kopij, wytrwałość i niezawodność.

Kup system już w tej chwili w naszym sklepie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się z naszymi konsultantami, którzy z chęcią nadadzą odpowiedzi na wszystkie twoje pytania. Dostawę realizujemy na terenie całej Polski.

Wygląd

Przezroczyste poliwęglanowe zbiorniczki, silikonowe rureczki i wysokiej jakości wkłady stanowią cały sprzęt.

Jak działa urządzenie

Jednym celem który ma do wykonać system jest przekazanie atramentu na materiał wykorzystywany dla druku.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 952c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 952c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj