System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 950c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Jeśli zależy Ci, aby uzyskać więcej przy jak najniższych kosztach, to wykorzystanie specjalnego systemu dla redukcji kosztów druku pomoże ci w tym. Ale tylko CISS do HP 950c może gwarantować ci, że urządzenie wielofunkcyjne będzie pracować z nim przez całe jego życie. Ponieważ przy jego wyrobnictwie są wykorzystywane produkty najwyższej jakości. Wymiana plastiku na trwały poliwęglan przy wyprodukowaniu tego typu instrumenty, zabezpiecza przed kruszeniem się i pęknięciem zbiorników zewnętrznych, które często występuje z innymi podobnymi urządzeniami. Dla najbardziej wrażliwego punktu każdego systemu używamy silikonu, który ma zarówno niezbędną elastyczność i jednocześnie na tyle silny, aby służyć przez długie lata. Ale jedna z głównych zalet tego rozwiązania jest wysoka jakość druku, niezawodność i wytrwałość.

Kup system już teraz w sklepie INKSYSTEM. W razie pytań prosimy kontaktować się z naszymi konsultantami. Dostawę realizujemy na terenie całej Polski.

Wygląd

Przezroczyste poliwęglanowe pojemniki, silikonowe wężyki i wysokojakościowe kartridże stanowią cały instrument, który jest bardzo mały i zmieści się wszędzie.

Jak działa system

Jednym i jedynym celem który ma do zrobienia urządzenie to transmitancja tuszu na materiał wykorzystywany dla druku.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 950c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 950c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj