System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 948c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd

Przeciwnie od innych urządzeń, które pomagają oszczędzić przy druku dla uzyskania CISS do HP 948c był wykorzystany poliwęglan, który znacznie odporniejszy na lata eksploatacji, przez co nie poddaje się żadnej modyfikacji i pęknięciom. Dla wyprodukowania rureczek była wykorzystana jedna z najlepszych odmian silikonu, która łączy zarówno wytrzymałość i elastyczność. Aczkolwiek najważniejsze jest ten fakt, że z tym urządzeniem można uzyskać nie tylko znaczne zmniejszenie wydatków, ale również druk w perfekcyjnej jakości.

Główne zalety

Dla dla efektywniejszego wydawania kosztów na druk niezbędne jest zapewnienie urządzenia o wysokiej jakości, które nie tylko zmniejszy koszty, ale zarówno będzie tanie i będzie mieć gwarancje wieloletniej eksploatacji. Rozwiązaniem dla każdego z powyżej wymienionych wymagań i jeszcze dużej listy innych jest urządzenie CISS. Produkowane wyłącznie z najlepszych materiałów, system zabezpieczy duże oszczędności w czasie eksploatacji drukarki. Łatwość w korzystaniu na pewno jest kolejną i bardzo ważną przeagą. Od momentu posiadania CISS będziesz mieć świadomość jaki tusz okaże się na twoich papierach.

Kupić system dla swojego drukującego urządzenia zmożesz już teraz na naszej stronie. Realizujemy dostawę w Krakowie i innych miastach Polski.

Jak działa

Urządzenie pomaga przekazywać atrament na papier za o wiele niższe zatraty, niż ty zazwyczaj wydajesz drukując.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 948c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 948c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj