System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 940c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak wygląda

W przeciwieństwie do innych systemów oszczędności dla wyprodukowania CISS do HP 940c został użyty praktyczny poliwęglan. On jest znacznie bardziej odporny na wpływ czasu i nie pęka. Dla wyprodukowania wężyków został wykorzystany jeden z najlepszych rodzajów silikonu, który łączy zarówno elastyczność i wytrzymałość. Jednak najważniejsze jest, że z takim systemem można uzyskać nie tylko zmniejszenie kosztów, ale też druk bardzo wysokiej jakości.

Zalety

Dla bardziej efektywnego wydawania kosztów na druk niezbędne jest zapewnienie urządzenia o wysokiej jakości, w celu zmniejszenia kosztów. Rozwiązaniem dla wszystkich tych wymagań będzie urządzenie CISS. Produkowane wyłącznie z najlepszych materiałów, system ten zapewni oszczędności w okresie eksploatacji urządzenia wielofunkcyjnego. Łatwość w korzystaniu na pewno jest kolejną i bardzo ważną zaletą. Od teraz będziesz mieć świadomość jaki tusz okaże się na twoich papierach.

Kupić urządzenie dla swojej drukarki zmożesz już teraz na naszej stronie. Realizujemy dostawę w Warszawie i innych miastach Polski.

Jak działa

System pomaga przetransmitować tusz na papier za znacznie niższe koszty, czym ty zwykle wydajesz na druk.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 940c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 940c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj