System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 935c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Niesamowite zaoszczędzania, wysoka jakość, niezawodność i to wszystko w jednym malutkim urządzeniu. Brzmi jak bajka? To wcale nie jest bajka, możliwość zaoszczędzania na druku da ci dużą swobodę w organizacji twojego budżetu. CISS do HP 935c jest bezpieczny w eksploatacji, nie wywiera żadnych niezdrowych substancyj. System pozwoli kontrolować rodzaj i składniki tuszu jaki pojawi się na twoich dokumentach. Urządzenie dba o środowisko. Po podłączeniu CISS do drukarki zmożesz po prostu zapomnieć o istnieniu tego narzędzia, ponieważ po podłączeniu CISS nie potrzebuje dodatkowych zatrudnień. Jeżeli w którymś ze zbiorniczków skończy się farba, z łatwością zmożesz ją uzupełnić.

Wygląd zewnętrzny

System ma zupełnie niewybitny wygląd. Składa się on z pojemniczków na atrament, cieniuteńkich wężyków i identycznych do standardowych wkładów. Wszystkie te części są bardzo ważne dla prawidłowej roboty CISS.

Jak działa

Urządzenie przeprowadza tusz z pojemniczków na papier, lub inny materiał, który wybierzesz dla druku, ponieważ CISS daje ci szeroki wybór materiałów na których możesz drukować. Tusz rozprowadza się równo i ekonomicznie. Jednego uzupełnienia wystarcza na wydruk ponad 2000 kolorowych kopij.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 935c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 935c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj