System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 934c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Innowacyjne systemy dla lepszego druku, to prawdziwy hit na rynku towarów dla druku. Urządzenie takiego typu ułatwia druk, sprawia, że ten proces będzie znacznie tańszym i prostszym. CISS do HP 934c to autentyczne bogactwo dla ulepszenia druku. System sprawia, że będziesz mało wydawać i dużo drukować. Wielofunkcyjność przejawia się na każdym poziomie druku. Urządzenie udowodni swoją niezawodność już po pierwszym wykorzystaniu. Jest kilka powodów czemu musisz kupić to narzędzie. Jeżeli chcesz zaoszczędzać pieniądze, czasz, jeżeli chcesz mieć pewność tego wysokiej jakości. Również system przyda się jeżeli chcesz wiedzieć jaka farba pojawi się na twoich wydrukach. Musisz pamiętać, że na stronie sklepu INKSYSTEM można złożyć zamówienie już teraz, sklepy INKSYSTEM realizują zamówienia w całym kraju. Skontaktuj się z konsultantami i wybierz najlepszy towar dla siebie. W naszym sklepie również znajdziesz inne towary dla druku. Pamiętaj, że INKSYSTEM to najlepszy sklep internetowy, który specjalizuje się na narzędziach do druku.

Jak działa

Po drobniuteńkich rurach tusz przemieszcza się do drukującej głowicy, później na papier lub inny materiał. Jak tylko kończy się tusz musisz go tylko dolać do któregoś z zbiorniczków.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 934c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 934c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj