System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 932c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa.

System przeprowadza atrament ze zbiorniczków na papier, albo każde inne tworzywo, które wybierzesz dla wydruku, iż CISS daje ci obszerny asortyment tworzył na których zmożesz wykonywać proces druku. Farba rozprowadza się ekonomicznie i bardzo równie. Jednego uzupełnienia wystarcza na wydruk ponad 2000 kolorowych odcisków.

Zalety, które posiada urządzenie

Niesamowite oszczędności, niezawodność, wysoka jakość i to wszystko w jednym malutkim narzędziu. Brzmi jak bajka dla dzieci? To wcale nie jest bajka dla dzieci, możliwość oszczędzić na druku da ci dużą swobodę w organizacji twojego domowego lub biurowego budżetu. CISS do HP 932c jest bezpieczny w wykorzystaniu, nie wywiera szkodliwych substancyj. System da ci możliwość kontrolować składniki i odmianę farby która pojawi się na twoich wydrukach. Po zainstalowaniu CISS do drukującego narzędzia zmożesz zapomnieć o istnieniu tego instrumentu, gdyż po podłączeniu instrument nie wymaga dodatkowych zatrudnień. W razie jeżeli w którymś pojemniczków skończy się atrament, z łatwością zmożesz go uzupełnić.

Wygląd zewnętrzny

Urządzenie ma zupełnie niewybitny wygląd zewnętrzny. Składa się ono z zbiorniczków na atrament, bardzo cieniuteńkich rureczek i identycznych do standardowych wkładów. Wszystkie te części są bardzo ważne dla prawidłowej roboty CISS. Narzędzie zmieści się wszędzie, gdzie tylko go umieścisz, ponieważ jest bardzo małe i nie potrzebuje dużej przestrzeni.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 932c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 932c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj