System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 920c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkcja: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd

Wymiary narzędzia są bardzo maluteńkie i nie zajmują dużo miejsca. Urządzenie z łatwością umieścisz na swoim roboczym biurku obok twojego drukującego urządzenia. Zbiorniki są przezroczyste,co daje możliwość zobaczyć kiedy trzeba uzupełnić tusz.

Najważniejsze zalety

System CISS idealnie zamienia oryginalne kartridże z tej samej marki. CISS do HP 920c bardziej opłacalny czym standardowe wkłady, a z tego powodu, że jest tej samej marki, jest również skuteczny co drukujący instrument. Z pomocą urządzenia można zaoszczędzić na druku i uzbierać duże sumy pieniążków w budżecie firmy lub domu. Przede wszystkim wartość CISS respektują ludzi, którzy codziennie bardzo dużo drukują. Narzędzie jest odpowiednie dla użytkowników biur i dla tych, kto chce drukować w domu. System dowiódł swoją wydajność już po pierwszych wydrukowanych kopiach. Urządzenie HP umniejsza wydatki na druk. W sklepie internetowym INKSYSTEM można kupić system CISS do HP i dostać dostępną cenę i wysoką jakość druku.

Sposób działania

Głównym i jedynym celem systemu jest przelanie farby do wkładów, co narzędzie doskonale wykonuje. Z zbiorników tusz jest przekazywany do kartridże, a później na papier.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 920c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 920c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj