System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 916c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd

Przedstawiony towar składa się z trzech maluteńkich części: rurek, kartridże i zbiorników na atrament. Cała konstrukcja jest bardzo bezpieczna i stabilna.

Jak działa

Przeznaczeniem CISS do HP 916c jest zapełnienie taniego i wysokojakościowego wydruku. Swoje zadanie system bezbłędnie wykonuje i na dodatek ułatwia życie posiadaczowi. W trakcie działania system nie wywiera żadnych szkodliwych substancyj i nie szkodzi środowisku.

Zalety

Jak już wiemy że urządzenie jest przeznaczone dla taniego i wysokojakościowego druku, ale oprócz tego instrument to oszczędzanie czasu. Urządzenie jest bardzo bezpieczne w eksploatacji, dlatego z niego będą mogli korzystać nawet dzieci. Nie ma możliwości żeby CISS się przewrócił, ponieważ jest bardzo stabilny, nawet jak masz kota czy psa, to nawet oni nie potrafią przewrócić ten stabilny i bardzo bezpieczny instrument. Aparat jest hermetyczny i nie przepuszcza powietrze co nie pozwala tuszu zaschnąć.

Zamówić aparat możesz już dziś w sklepie INKSYSTEM. Zamów CISS i ciesz się życiem! Pamiętaj, że posiadając to narzędzie dostaniesz nie tylko druk wysokiej jakości, ale dużo dodatkowych zalet.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 916c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 916c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj