System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 895c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd systemu

Kształt instrumentu nie będzie najpiękniejszym dodatkiem w twoim domie lub biurze, ale w tym wypadku wygląd w ogóle nie jest ważny, iż liczy się wielofunkcyjność, wysoka jakość i długi okres eksploatacji. Przyrząd bardzo malutki i nie zajmie za dużo miejsca.

Jak działa system?

Głowica drukująca jest ciągle zasilana w atrament, który dostaje się tam po cienkich wężykach z kontenerów na farbę. Później, kiedy tusz dostaje się do wkładów, drukujące urządzenie zaczyna robić swoje rutynowe zadanie.

Zalety

Na dzień dzisiejszy sklepy i biura międzynarodowe firmy INKSYSTEM znajdują się na całym świecie, między innymi w USA, Polsce, Ukrainie, Izraelu, Portugalii, Kazachstanie, Gruzji, Wielkiej Brytanii, Rosji, Turkmenistanie, Łotwie, Armenii, Słowacji, Arabii Saudyjskiej. Specjalizacja firmy INKSYSTEM to wszystkie narzędzia związane z drukiem: drukarki, farby, systemy CISS, etc. Ceny w INKSYSTEM są znacznie niższe czym w pozostałych sklepach. I to tylko kilka powodów dlaczego warto kupić CISS do HP 895c właśnie u nas.

Dlatego żeby zdecydować się na współprace z instrumentem CISS znajdziesz mnóstwo powodów. W pierwszej kolejności urządzenie CISS to bardzo długie lata eksploatacji, wielofunkcyjność, dwóch letnia gwarancja od producenta, najwyższa jakość, łatwość eksploatacji i jeszcze wiele innych zalet. Posiadając system CISS dostaniesz: szybkość, wygodę i łatwość.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 895c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 895c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj