System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 890c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

CISS do HP 890 - niesamowicie łatwy w zastosowaniu system, który jest jedną z najlepszych ofert od INKSYSTEM. Aparat sprawi, że druk z tym tuszem będzie o wiele lepszej jakości czym do tej pory z standardowymi wkładami, a cena będzie znacznie niższa. Wkłady od narzędzia są identycznego kształtu co te które wkładałeś do tej pory. Kolory przechodzą po cieniuteńkich wężykach wyprodukowanych z sylikonu najwyższej jakości i trafia do wkładów w tych miarach w których jest zapotrzebowanie w chwili druku. Farba jest bardzo wydajna. Cenę i jakość farby zmożesz regulować sam.

Zalety, które posiada

Najważniejszą zaletą którą posiada urządzenie i którą musimy wymienić jest niesamowicie duża ekonomia. Oszczędność również będzie widoczna w oszczędzaniu twojego czasu. System w online sklepie INKSYSTEM będzie jedną z najlepszych inwestycyj, ponieważ INKSYSTEM jest bardzo dobrym sklepem do współpracy, dba o swoich konsumentów i proponuje produkty tylko najwyższej klasy nie tylko w naszym kraju, ale i w innych 23 krajach na całym świecie.

Wygląd

Urządzenie CISS to malutkie cztery przezroczyste kontenery, które tworzą całość. Do pojemniczków podłączone malutkie wężyki, za pomocą których tusz będzie przelewany do wkładów.


Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 890c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 890c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj