System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 882c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Najważniejsze zalety korzystania z CISS

Pewnie największym atutem, który posiada CISS do HP 882c i który na pewno trzeba wymienić to oszczędności czasu i pieniądze. Oprócz oszczędzeń dostaniesz wysoką jakość, niezawodność, wiele lat eksploatacji i po prostu świetny humor. Jeżeli zastosujesz system w biurze, to zapełnisz swoim pracownikom lepsze warunki pracy i o wiele mniej stresu, ponieważ już nie będą mieć do czynienia z bardzo stresującą sytuacją, kiedy bardzo szybko trzeba wydrukować ważne materiały i dokładnie w tej sekundzie pechowo kończy się farba. Urządzenie z łatwością można podłączyć do drukarki. Ważnym faktem jest to, że system nie zmienia fabrycznej instalacji drukarki, co pozwala pozostawić gwarancje. CISS również idealnie sprawdzi się w domu.

Zamów duże oszczędzenia już w tej chwili w INKSYSTEM.

Wygląd

Urządzenie nie posiada skomplikowanego wyglądu. Instrument jest zabezpieczony w ten sposób, że w razie przewrócenia farba pozostanie w zbiornikach i nie zrobi bałaganu.

Jak działa

Instrument ma tylko jedno zadanie - zabezpieczyć wysokiej jakości druk. Tą misje instrument wykonuje na szóstkę i pozwala zapomnieć o wszelkich problemach powiązanych z drukiem.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 882c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 882c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj