System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 880c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Najważniejsze zalety, które posiada CISS

Pewnie najbardziej istotną zaletą, którą posiada CISS do HP 880c i którą na pewno trzeba wymienić to niewyobrażalnie duże oszczędzanie czasu i pieniążków. Oprócz zaoszczędzania również dostaniesz bardzo wysoką jakość, eksploatacje przez długie lata, niezawodność i po prostu dobry humor. Jeżeli wykorzystasz system w swoim biurze, to dasz swoim pracownikom możliwość korzystania z lepszych warunków pracy i zmniejszysz poziom ich stresu, iż już nie będą mieć do czynienia z niesamowicie stresującą sytuacją, kiedy szybko trzeba wydrukować ważne dokumenty lub wykresy i właśnie w tej chwili pechowo kończy się tusz. Urządzenie z łatwością można podłączyć do drukującego urządzenia. Ważnym faktem jest to, że system nie zmienia fabrycznej instalacji drukarki, co pozwala pozostawić gwarancje na ten sprzęt. CISS również idealnie sprawdzi się w twoim domu, ponieważ w korzystaniu jest dostępny nawet dla dzieciaków.

Zamów duże oszczędzenia już w tej chwili w INKSYSTEM.

Wygląd

Urządzenie nie posiada strasznie skomplikowanego wyglądu. Narzędzie jest zabezpieczone w ten sposób, że w razie przewrócenia atrament pozostanie w pojemnikach i nie zrobi bałaganu.

Jak działa system

Przez rureczki farba przenosi się do wkładów, co robi druk możliwym.

60Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 880c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 880c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj