System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 870c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Zacznij zaoszczędzać już dziś z niesamowitym systemem, który zrobi twoje życie o wiele prostszym i łatwiejszym. Zmożesz zaoszczędzać mnóstwo złotówek. Właśnie złotówek, a nie grosz. CISS do HP 870c niezawodnie zastąpi standardowe wkłady i pomoże zaoszczędzić spore sumy. Urządzenie również zaoszczędza czas, który ostatnio gra bardzo ważną rolę w codziennym życiu. Za jednym uzupełnieniem wywołasz ponad dwa tysiące kartek. Umieścisz instrument wszędzie,ponieważ on nie potrzebuje dużo miejsca. CISS będzie ładnym dopełnieniem do drukarki. Zwłaszcza wartość CISS doceniają ludzi, którzy codziennie mają do czynienia z dużą ilością druku. Każdy, kto zainstalował CISS jest bardzo zadowolony i już nigdy nie wraca do zwykłych wkładów do drukujących nazrzędzi, chociaż zawsze mają taką możliwość, ponieważ system wcale nie zmienia drukarki.

Zaoszczędzaj już teraz w Rzeszowie, Lublinie, Włocławku, Toruniu, Gdyni, Gdańsku, Katowicach, Częstochowie, Wrocławiu i innych miastach w naszym kraju. Zamów system w sklepie INKSYSTEM.

Wygląd

Przezroczyste pojemniki na tusz tworzą jeną formę. System jest stabilny i nie potrzebuje dużo miejsca.

Jak działa

Urządzenie przeprowadza tusz z zbiorników do głowicy drukującej, a za tym na papier.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 870c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 870c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj