System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 855c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak wygląda

Urządzenie CISS to zewnętrzny zbiornik na farbę do druku. Narzędzie bardzo maluteńkie i proste w budowie. Czy może coś być lepszym? Sprzęt, który nie zajmuje dużo miejsca i sprawdza się z wykonaniem swojego celu.

Zalety

System CISS HP jest doskonałym zastępcą oryginalnych wkładów do drukarek od tej firmy. CISS do HP 855c znaczniej opłacalny czym zwykłe kartridzę, a z tego powodu, że jest tej samej marki jest również niezawodny co drukujący system. Z pomocą CISS można zaoszczędzić na na druku. Głównie korzyść od CISS doceniają osoby, którzy codziennie bardzo dużo drukują. Narzędzie jest odpowiednie dla użytkowników biur i dla tych, kto chce drukować w domu. Instrument udowodni swoją oszczędność już po kilku wydrukowanych arkuszach. Urządzenie HP ucina koszty druku w dziesiątki raz. W sklepie internetowym INKSYSTEM można kupić CISS do HP i odkryć dostępną cenę i doskonałą jakość druku.

Jak działa CISS

W transmitancji atramentu do drukarki, nie ma równych temu systemowi. Żeby ten proces odbył się potrzebne są cienkie rureczki, które transmitują farbę do kartridże. Aparat jest hermetycznie zamknięty co przede wszystkim jest bardzo ważnym dla odbycia się procesu wydruku, ale również hermetyzacja jest niezawodna w razie przewrócenia się

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 855c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 855c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj