System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 850c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety systemu

Rozpocznij oszczędzać już dziś z niesamowitym urządzeniem, który sprawi, że twoje życie będzie o wiele łatwiejszym i prostszym. Zmożesz zaoszczędzać mnóstwo złotuweczek. Właśnie złotuweczek, a nie grosz. CISS do HP 850c niezawodnie zamieni zwykłe kartridże i pomoże oszczędzić ogromne sumy. Urządzenie również oszczędza czas, który ostatnio gra niesamowicie ważną rolę w naszej codzienności. Za jednym dopełnieniu drukniesz ponad 2000 karteczek. Umieścisz narzędzie wszędzie, ponieważ nie potrzebuje ono dużo miejsca. CISS będzie ładnym dodatkiem do drukarki. Zwłaszcza wartość urządzenia CISS doceniają osoby, którzy codziennie mają do czynienia z dużą ilością druku. Każdy, kto kupił CISS jest na siódmym niebie od szczęścia i już nigdy nie wraca do zwykłych wkładów do drukujących systemów, chociaż zawsze mają taką opcje, ponieważ system wcale nie zmienia drukarki.

Zaoszczędzaj już tu i teraz w Częstochowie, Rzeszowie, Wrocławiu, Lublinie, Włocławku, Katowicach, Toruniu, Gdańsku, Gdyni i innych miastach w naszym kraju. Zamów system w sklepie INKSYSTEM.

Wygląd

Przezroczyste zbiorniczki na farbę tworzą jeną formę. System jest bardzo stabilny i nie potrzebuje zbyt dużo przestrzeni.

Sposób działania

Urządzenie transmituje farbę z pojemniczków do drukującej głowicy, a za tym na papier.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 850c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 850c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj