System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 832c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak wygląda

Narzędzie CISS - jednolita konstrukcja z połączonych ze sobą czterech zbiorniczków, do zbiorniczków podpięte bardzo cieniuteńkie wężyk z sylikonu, po których w czasie druku będzie transmitowana farba. Na końcówkach rurek są identyczne kartridże co w standardowej kompletacji drukującego urządzenia.

System działania

W ciągłym procesie atrament zostaje przelewany z kontenerków do kartridże, a później trafia na papier. Rureczki są bardzo istotne w tym toku, ponieważ oni transmitują tusz. Zarówno jak inne elementy urządzenia, ważnym jest ciśnienie, iż to właśnie przez ciśnienie ten cały cykl jest możliwy

Zalety, które posiada urządzenie

CISS do HP 832c w sklepie INKSYSTEM - to w pierwszej kolejności wygoda z korzystania, niezawodność i niesamowicie wysoka jakość. System gwarantuje niezwykle wysokie oszczędzanie na druku i wysoką jakość każdej wydrukowanej kartki. Urządzenie niebywale bezpieczne w korzystaniu i nie wymaga dopełniających wydatków lub zatrudnień przy robocie. Często nasi konsumenci obawiają się, że z któregoś z zbiorniczków może rozlać się atrament, co spowoduje nieporządek, tą obawę możesz zostawić, iż pojemniczki są hermetycznie zamknięte. Oszczędzaj j czas i złotuweczki z CISS.

Zamówić instrument możesz już dziś w sklepie INKSYSTEM.

60Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 832c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 832c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj