System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 830c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

CISS do HP 830c, który oferuje sklep INKSYSTEM - to w pierwszej kolejności niesamowicie wysoka jakość i niezawodność. Nie ma człowieka w żadnym kraju na świecie, dla kogo nie byłoby bardzo istotnym zaoszczędzić nawet kilka grosz. System zabezpiecza niesamowicie duże zaoszczędzania i niezawodną jakość druku. Urządzenie bezpieczne w eksploatacji i nie wymaga dodatkowych zatrudnień lub wydatków. Często odbiorcy obawiają się, że z któregoś z zbiorniczków może wylać się tusz, co spowoduje rozgardiasz, tą obawę możesz zostawić, iż pojemniczki posiadają idealną hermetyzacje.

Kup instrument z tuszem już teraz w Lublinie, Warszawie, Rzeszowie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, czy gdziekolwiek mieszkasz w Polsce, gdyż w sklep INKSYSTEM realizuje zamówienia każdego zakątka naszego kraju. Przy zamówieniu powyżej dwustu złotych, dostaniesz dostawę gratis.

Jak działa

Jedyne zadanie sprzętu - dostarczyć atrament dla druku na materiał wykorzystywany przy druku, z pewnością system fenomenalnie radzi sobie z tym zadaniem. Jakość wydruku nie zawiedzie na zadnym z etapów tego procesu, a ty wreszcie będziesz zadowolony z amplitudy zaoszczędzeń.

Jak wygląda

Aparat CISS jest zewnętrznym zbiornikiem na tusz do druku. Urządzenie bardzo maluteńkie i proste w budowie. Czy może coś być lepszym? Instrument, który nie potrzebuje dużo miejsca i sprawdza się z wykonaniem postawionego celu.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 830c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 830c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj