System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 820c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

System CISS HP doskonale zastępuje oryginalne wkłady z tej marki. CISS do HP 820 znaczniej opłacalny czym zwykłe wkłady, a z tego powodu, że jest tej samej firmy jest również niezawodny co drukujący system. Z pomocą CISS można zaoszczędzić na drukowaniu i zaoszczędzić znaczne sumy pieniędzy w budżecie. Zwłaszcza wartość CISS doceniają ludzi, którzy codziennie mają do czynienia z dużą ilościąi druku. Urządzenie jest odpowiednie dla użytkowników biur i dla tych, kto chce drukować w domu. System udowodni swoją wydajność już po kilku wydrukowanych kartkach. Urządzenie HP zmniejsza koszty drukowania w dziesiątki razy. W naszym sklepie internetowym można kupić CISS do HP i odkryć dostępną cenę i doskonałą jakość druku.

Sposób działania

Pewnie czytając wszystkie zalety zastanawiasz się jak to wszystko jest możliwe. No właśnie, jak działa CISS? Zadaniem systemu jest transportacja atramentu do kartridże, co instrument doskonale robi. Z pojemników farba jest przekazywana do kartridże, a później na papier.

Jak wygląda

Rozmiar instrumentu jest bardzo maluteńki i nie zajmuje miejsca. Narzędzie z łatwością umieścisz na biurku obok twojej drukarki. Pojemniki są przezroczyste, co daje możliwość zobaczyć kiedy trzeba dolać tusz.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 820c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 820c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj