System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 5650

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa?

Głowica drukująca jest ciągle zasilana w atrament, który przechodzi tam po cienkich wężykach z kontenerów na farbę. Później, kiedy kolorowa i czarna farba trafia do wkładów, drukujące urządzenie zaczyna robić swoje rutynowe zadanie.

Wygląd CISS do HP Deskjet 5650

Pojemniki są zjednoczone ze sobą, co daje urządzeniu dużą stabilizacje. Cały instrument nie zajmuje dużo przestrzeni i w cale nie przeszkadza.

Jakie zalety posiada?

Będziesz mile zszokowany sumą zaoszczędzonych pieniążków. Zatraty na druk z tym narzędziem widocznie zmaleją. Dostaniesz możliwość druku różnorakich rodzajów dokumentów na każdym materiale do druku i nie myśleć ile na to wydałeś. System czyni tekst bardzo dokładnym z idealnym przekazem kolorów i kształtów, gdyż rodzaj farby z która będziesz pracować wybierzesz sam.System ma banalnie prosty serwis, musisz tyko wypełnić zbiorniki tuszem i włożyć materiał dla druku do zbiornika w drukującym systemie.

Dlatego żeby urządzenie było twoim nie musisz zbyt dużo czekać i robić za dużo wysiłku, zrób zamówienie już w tym momencie w sklepie online INKSYSTEM. W razie, jeżeli będziesz chciał zadać jakieś dodatkowe zapytania, zadzwoń lub napisz do naszych wysoko wyszkolonych konsultantów.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 5650
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 5650:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj