System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 5151

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Dla tego żeby uzyskać maksymalne zmniejszenie ceny druku i w tym samym czasie zachować niebywale wysoką jakość obrazu w dowolnej skali skomplikowania zodtał wyprodukowany CISS do HP Deskjet 5151. Jego jeną z głównych zalet jest niezawodność i pełna kompatybilność z drukującym urządzeniem. Inni producenci produkują zbiorniki zewnętrzne dla ich urządzeń z krótkotrwałego plastiku i nie martwią się o ich okres życia, tu został użyty tylko wytrwały i mocny poliwęglan czas roboty którego będzie znacznie dłuższy. Dla wyprodukowania rur zostaw wykorzystany bardzo wysokiej jakości sylikon. Zamów system w INKSYSTEM i dostań gwarancje na dwa lata. W razie zamówienia na sumę ponad 200 zł dostawa będzie za darmo, dla tego bardziej opłacalnym będzie zamówienie systemu z tuszem.

Wygląd

Bardzo zgrabny i mały system, który niekoniecznie przyciąga oko, ale na pewno nie będzie zbędny na roboczym miejscu.

Jak działa

Dla tego żeby oszczędzić na procesie druku przez cały okres eksploatacji drukującego instrument, przyda się ci niezbędna wiedza jak działa instrument CISS. Cały przebieg roboty CISS jest bardzo prosty i nie ma w tym nic skomplikowanego. Urządzenie z pomocą ciśnienia transmituje farbę z zewnętrznych pojemników do wkładów, które znajdują się w drukarce, po tym procesie za robotę bierze się drukarka.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 5151
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 5151:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj