System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 5150

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

Aby zaoszczędzić na druku przez cały okres eksploatacji urządzenia drukującego, przyda się państwu wiedza jak działa system CISS. Główne i można powiedzieć jedne zadanie instrumentu - dostarczyć kolorową i czrną farbę na papier, z czym instrument niezawodnie sprawuje się. Poziom druku nie zawiedzie.

Zalety

CISS do HP Deskjet 5150 to specjalnie przeznaczona konstrukcja dla druku atramentowego, która daje dużą ekonomie, niezawodność, dużo lat eksploatacji i bardzo wysoką jakość. Nie ma człowieka na świecie, dla kogo nie byłoby niesamowicie ważnym oszczędzić w biurze, firmie lub nawet w domu. System zabezpiecza niezwykle duże zaoszczędzania na druku przy niesamowicie dobrej jakości. Instrument bezpieczny w wykorzystaniu i nie potrzebuje dodatkowych wydatków siły i energii lub wydatków. Urządzenie świetnie nadaje się dla druku obrazków, zdjęć wykresów, szkicuw lub innych objętościowych projektów. Kup narzędzie i zapomnij o długim i nieciekawym wymienianiu kartridże. Oszczędzaj pieniążki i czas, a najważniejsze po prostu ciesz się swoim życiem z instrumentem CISS!

Zamów narzędzie i tusz już teraz w Krakowie, Lublinie, Rzeszowie,Toruniu, Warszawie, Sopocie Gdańsku, Częstochowie, Gdyni czy gdziekolwiek jesteś, gdyż w sklepie internetowym INKSYSTEM ceny są znacznie nisze, a zamówienie można złożyć z każdego zakątka Polski.

Jak wygląda

Kompaktowe rozmiary i stabilna forma pozwalają umieścić urządzenie na każdym wygodnym miejscu. Narzędzie małe i wygodne w eksploatacji. Narzędzie, które nie wymaga miejsca i sprawdza się fenomenalnie w wykonaniu wszystkich zadań. Czy coś może być lepsze?

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 5150
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 5150:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj