System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 5145

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

Aby zaoszczędzić na druku przez cały okres eksploatacji urządzenia drukującego, przyda się państwu wiedza jak działa system CISS. Cały proces roboty jest bardzo prosty i nie ma w tym nic skomplikowanego. Urządzenie za pomocą ciśnienia przeprowadza farbę z zewnętrznych zbiorników do kartridże, a zatem za robotę bierze się drukarka.

Zalety

Aby uzyskać maksymalne obniżenie kosztów druku i jednocześnie zachować wysoką jakość obrazu o dowolnym stopniu skomplikowania istnieje CISS do HP Deskjet 5145. Jego główną zaletą jest niezawodność i pełna kompatybilność z drukarką. Jeśli inni producenci wytwarzają zbiorniki zewnętrzne dla ich systemów z krótkotrwałego plastiku i nie martwią się o ich okres eksploatacji, tu użyty został tylko mocny i wytrzymały poliwęglan czas pracy jest którego jest znacznie wyższy. Dla wyprodukowania wężyków zostaw wykorzystany najwyższej jakości sylikon, który jest bardzo mocny i odporny na zaginania się. Zamów system w INKSYSTEM i dostań gwarancje na dwa lata. Przy zamówieniu ponad 200 zł dostawa jest gratis, dla tego opłaca się zarówno z systemem zakupić atrament.

Wygląd

Małe i bardzo zgrabne urządzenie, który niekoniecznie przyciąga oko, ale na pewno nie przeszkadza.

0Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 5145
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 5145:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj