System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 3847

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd systemu

Z tego powodu, że CISS to w pierwszej kolejności duża ekonomia dla odbiorcy, to również sam wygląd instrumentu jest bardzo ekonomiczny. System zajmuje bardzo mało miejsca i całkowicie nie przeszkadza w codziennym użytku innych rzeczy.

Sposób w jaki działa system

Urządzenie zabezpiecza wysokojakościowy i bez zarzutów druk. Cel instrumentu - zabezpieczyć tani ale wysokiej jakości druk.

Zalety

Na dzień dzisiejszy biura i sklepy międzynarodowe firmy INKSYSTEM znajdują się na całym świećie, między innymi w Stanach Zjednoczonych, Polsce, Ukrainie, Portugalii, Gruzji, Kazachstanie, Wielkiej Brytanii, Łotwie, Izraelu, Rosji, Turkmenistanie, Armenii, Arabii Saudyjskiej, Słowacji. Specjalizacja firmy INKSYSTEM to wszystkie instrumenty powiązane z drukiem: drukarki, tusze dla wydruku, urządzenia CISS i inne. Ceny w INKSYSTEM są znacznie niższe czym w pozostałych sklepach. I to tylko kilka powodów dlaczego warto kupić CISS do HP Deskjet 3847 właśnie u nas.

Dlatego żeby zdecydować się na współprace z systemem CISS znajdziesz mnóstwo powodów. Przede wszystkim urządzenie CISS to bardzo długie lata korzystania, wielofunkcyjność, wieloletnia gwarancja, najwyższa jakość, łatwość eksploatacji i jeszcze wiele innych zalet. Zmożesz zapomnieć o ciągłym wymienianiu wkładów, które zajmuje dość dużo czasu. Posiadając CISS dostaniesz: szybkość, wygodę i łatwość. Dodatkowo zamów tusz, co da Ci jeszcze większe oszczędności i pewność wysokiej jakości.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 3847
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 3847:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj