System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 3845

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

W dniu dzisiejszym biura międzynarodowe firmy INKSYSTEM znajdują się po całym świećie, między innymi w Polsce, Ukrainie, Rosji, Gruzji, Białorusi, Kazachstanie, Litwie, Łotwie, Izraelu, Turkmenistanie, Armenii, Azerbejdżanie, Arabii Saudyjskiej. Specjalizacja INKSYSTEM to drukujące urządzenia, systemy CISS, farby do druku i inne materiały powiązane z drukiem. Dla tego przy wyborze jakiegokolwiek instrumentu dla druku warto zwrócić się własnie do tej firmy. Ceny INKSYSTEM są znacznie niższe czym w innych sklepach. I to tylko kilka powodów dla czego warto kupić CISS do HP Deskjet 3845 właśnie u nas.

Zeby zaopatrzyć się w system CISS znajdziesz jeszcze więcej powodów. Przede wszystkim urządzenie do druku CISS to wielofunkcyjność, długie lata eksploatacji, wieloletnia gwarancja, łatwość eksploatacji, najwyższa jakość i jeszcze wiele innych zalet. Zapomnisz o ciągłym zmienianiu kartridże, które na dodatek zajmuje bardzo dużo czasu. Posiadając CISS dostaniesz: szybkość, łatwość i wygodę.

Wygląd

Tak jak CISS to przede wszystkim ekonomia dla użytkownika, to również wygląd systemu jest ekonomiczny. System nie zajmie dużo miejsca i na pewno nie będzie przeszkadzać.

Jak działa

Urządzenie zabezpiecza prawidłowy i wysokojakościowy druk. Cel tego narzędzia - zabezpieczyć tani ale wysokiej jakości druk.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 3845
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 3845:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj