System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 3843

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak wygląda

System stałego zasilania atramentem ma całkowicie niewybitną formę. Składa się on z czterech kontenerów na farbę, rureczek i wkładów dla zasilania drukarki w tusz. Niewybitna forma praktycznie nie zajmuje miejsca. Konstrukcja została zaprojektowana z poliwęglanu, wężyki są sylikonowe, a wkłady dokładnie takie same co standardowe.

Jak działa system

CISS do HP Deskjet 3843 - komfortowy w użytku, który znajdziesz w sklepie internetowym INKSYSTEM. Urządzenie ulepszy twój wydruk atramentowy dzięki instrumentowi bezprzerwowej transportacji atramentu. Wkłady od instrumentu są dokładnie takiej samej formy co standardowe. Tusz czterech kolorów przechodzi po cieniutkich rureczkach zrobionych z silikonu, po bardzo krótkim czasie trafia do wkładów w tych ilościach w których jest potrzebny. Farba jest bardzo wydajna i starcza jej na bardzo długo.

Zalety

Prawdopodobnie najważniejszą zaletą dla ciebie będzie ten fakt, że nieważne w którym zakątku Polski się znajdujesz, masz możliwość kupić urządzenie już w tej sekundzie. Sklepy INKSYSTEM gwarantują niezawodność i wytrwałość, wysoka jakość była udowodniona nie w jednym kraju. Instalacja CISS jest bardzo prosta, ale w razie jak będziesz potrzebować pomocy z tym prostym zadaniem, to dostaniesz certyfikat na darmową instalacje. Ogromne zaoszczędzania będą widoczne już po pierwszym wydrukowanym zdaniu. Na dodatek do CISS zmożesz dokupić tusz, co da tobie jeszcze większe zaoszczędzania, ponieważ przy większym zakupie cena się obniża, plus dostajesz gratisową dostawę. Kupując farbę do systemu CISS w sklepie INKSYSTEM będziesz mieć pewność, że dostaniesz dobry produkt, który genialny będzie współpracować z twoim CISS. Od teraz będziesz mieć świadomość jaki tusz okaże się na twoich dokumentach.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 3843
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 3843:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj