System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 3840

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety, które posiada system

Aby zaoszczędzić na druku przez cały okres eksploatacji urządzenia drukującego, przyda się państwu CISS do HP Deskjet 3840. Tylko to urządzenie jest w stanie gwarantowaćg wysoką jakość druku i pełną kompatybilność z drukarką. Forma wewnętrznych oryginalnych kartridże jest identyczna do tych, które używasz na co dzień, co znaczy, że nie trzeba lokować żadnych zmian w konstrukcji instrumentu drukującego. Przy czym w sklepie INKSYSTEM, pierwotna instalacja tego systemu całkowicie bezpłatnia. Złożyć zamówienie możesz teraz na stronie INKSYSTEM.

Wygląd zewnętrzny

System stałego zasilania atramentem posiada bardzo prostą i niewybitną formę. Dla jego produkcji zostały wykorzystane tylko najlepsze materiały, takie jak poliwęglan i silikon. Zamiast krótkiego w eksploatacji plastiku, który często pęka i kruszy się, zostaw wykorzystany poliwęglan, który przez cały okres korzystania z instrumentu pozostanie niezmienny i w takiej samej wysokiej jakości.

Sposób działania

Z poliwęglanowych zbiorników farba przechodzi przez silikonowe rureczki do wkładów, a następnie na papier. Urządzenie znacznie redukuje koszty i sprawia, że druk staje się bardziej przyjemniejszym procesem.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 3840
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 3840:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj