System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 3822

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Główne zalety

Rozpocznij życie, w którym będziesz z łatwością zaoszczędzać i nie zastanawiać się, jak zredukować wydatki. Możesz to zrobić już teraz z niewiarygodnym instrumentem, który sprawi, że twoje życie stanie się o wiele łatwiejszym i nabierze nowych barw i odcieni. CISS do HP Deskjet 3822 bezsprzecznie zastąpi zwykłe kartridże i pomoże zaoszczędzić dość duże summy pieniądze. Za jednym uzupełnieniem wydrukujesz ponad dwa tysiące kopij z wykresami, zdjęciami i innymi materiałami. Umieścisz urządzenie wszędzie, ponieważ ono nie potrzebuje dużo miejsca. System będzie ładnym dodatkiem do drukarki.Każdy, kto zakupił urządzenie CISS jest bardzo zadowolony i już nigdy nie powraca do standardowych kartridże, aczkolwiek zawsze mają taką możliwość, ponieważ system wcale nie zmienia drukarki.

Zaoszczędzaj już teraz w Olsztynie, Rzeszowie, Lubaczowie, Toruniu, Warszawie, Gdyni, Gdańsku, Sopocie,Częstochowie, Wrocławiu, Bieszczadach i innych miastach i środowiskach w naszym kraju. Zamów instrument w sklepie INKSYSTEM.

Wygląd

Gabaryty narzędzia są bardzo małe i nie zajmują zbyt dużo miejsca. Narzędzie z łatwością umieścisz na swoim roboczym biurku obok swojej drukarki. Pojemniki są bezbarwne,co daje możliwość zobaczyć kiedy trzeba uzupełnić farbę.

Wygląd

Bezbarwne, wyprodukowane z poliwęglanu zbiorniczki, rureczki z silikonu i wysokiej jakości wkłady stanowią cały instrument.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 3822
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 3822:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj