System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 3820

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

CISS do HP Deskjet 3820 - to naprawdę majątek dla ulepszonego druku. Instrument pomaga drukować bardzo dużo i wydawać bardzo mało. Urządzenie przyczynia się do tego, że druk zostaje znacznie przyjemniejszym i prostrzym. Od pierwszej sekundy posiadania CISS na pewno będziesz mieć świadomość która i jakiej jakości farba okaże się na wydrukowanych elementach. Następną i bardzo istotną zaletą jest ten fakt, że system masz możliwość zamówić już w tej chwili w sklepie online INKSYSTEM. Zamówienia przyjmujemy z każdego miasta w Polsce. Składając zamówienie powyżej 200 złotych dostawę dostaniesz gratis. Warto pamiętać! Urządzenie ułatwia oszczędzanie pieniążków i czasu. Towary i usługi naszego sklepu zawsze na bardzo wysokim poziomie, iż sklepy INKSYSTEM udowodniły swoją niesamowici wysoką jakość i niezawodność w wielu zakątkach świata. Dodatkowo do CISS dostaniesz gwarancje na dwa lata. Zamów narzędzie i zaoszczędzaj już od tej sekundy. Również warto pamiętać, że taniej kupować w zestawie. Dla tego zamów CISS razem z tuszem i zaoszczędzaj jeszcze więcej.

Jak działa

Główne przeznaczenie instrumentu - dostarczyć atrament na materiał dla druku, z czym system niezawodnie radi sobie. Poziom jakości druku nie rozczaruje na zadnym poziomie, a ty będziesz na siódmym niebie od szczęścia i wysokiej skali zaoszczędzeń.

Wygląd

Dany akcesorium to cztery nieduże zbiorniki, które stwarzają jednolitą formę. Do każdego ze zbiorników dopasowane są drobniuteńkie rureczki dla transportacji farby do wkładów. Wkłady są niewidoczne, iż kiedy narzędzie podłączone, znajdują się w drukarce. W zestawie znajdziesz drobny zestaw dla naprawy akcesorium.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 3820
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 3820:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj