System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 3650

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Czy jest możliwe, by drukarka była urządzeniem nie tylko przydatnym, pracującym, lecz także tanim i długowiecznym? By codziennie drukowała setki stron tekstu, prezentacji, prac domowych, zdjęć z wakacji itd, a przy tym nie pochłaniała znaczną część budżetu? Tak, jest to możliwe dzięki niewielkiemu urządzeniu - CISS, czyli System stałego zasilania atramentem. Z nim druk stanie się znacznie tańszy.

Jak to działa

CISS jest to dodatkowy sprzęt, który podłącza się do drukarki w następujący sposób: w karetce jednorazowe wkłady są zamieniane na kartridże wielokrotnego użytku. Obok drukarki ustanawiane są pojemniki z atramentem. Obie części łączą giętkie, silikonowe przewody. W trakcie druku tusz jest pobierany ze zewnętrznych zbiorników i przenoszony pod ciśnieniem do wkładów, skąd trafia do głowicy.

Wygląd

Komplet CISS do drukarki HP Deskjet 3650 składa się z 4 pojemników poliwęglanowych do przechowywania atramentu, zestawu wiecznych kartridżów, zwoju silikonowych rurek, strzykawek, filtrów, korków, śrubokręta, mocowań oraz instrukcji obsługi.

Zalety

Najważniejszą zaletą systemu jest wysoka wydajność atramentu, która pozwala znacznie zmniejszyć koszty druku. Dodatkowo pojemniki z tuszem kosztują mniej, niż oryginalne wkłady. W połączeniu znaczy to możliwość druku kilkuset stron więcej, niż z kartridżów od producentów.

Kolejnym atutem jest sklep internetowy Inksystem, w którym do nabycia są wszystkie niezbędne komponenty systemu w przystępnej cenie oraz w możliwością dostawy do każdego miasta w kraju.

Oprócz tego CISS sprzyja ochronie środowiska: mniej jednorazowych wkładów - mniej trudnych odpadów.

Nie zwlekaj i zamów teraz!

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 3650
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 3650:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj