System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 3320

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zakup nowej drukarki do domu, biura, pokoju w akademiku, a nawet fotolabu, to nie tylko wybór producenta, wymiarów, możliwości urządzenia, to przede wszystkim podliczenie możliwych kosztów eksploatacji oraz sprawdzenie dostępności zamiennych wkładów. By nie zastawiać się nad tym, drukować dużo, tanio i, co najważniejsze, w dobrej jakości, wystarczy wraz z drukarką nabyć System stałego zasilania atramentem, czyli CISS.

Jak to działa

System jest to urządzenie zespolone z pracą drukarki. Jedna część CISS są to wkłady wielokrotnego użytku, które się instaluje do środka drukarki na miejsce jednorazowych kartridżów. Druga część systemu to pojemniki z tuszem, ustawione na zewnątrz, obok drukarki, na tym samym poziomie. Wszystkie elementy systemu połączone są giętkimi silikonowymi rurkami, przez które pod czas druku przenoszony jest tusz.

Wygląd

Całość CISS do HP Deskjet 3320 składa się z:

- bloku 4 poliwęglanowych zbiorników na atrament. Każdy zaopatrzony nakrętką odpowiedniego koloru;

- kompletu kartridżów, odpowiadającym oryginalnym wkładom rozmiarowo;

- mocowania, instrukcja oraz akcesoria niezbędne przy instalacji oraz eksploatacji, czyli strzykawki, filtry powietrzne, korki, śrubokręt.

Zalety

Kluczową zaletą urządzenia CISS jest pokaźne obniżenie kosztów druku. Jest to możliwe dzięki wydajnym i niedrogim tuszom od Inksystem (dostępnym w sklepie internetowym z możliwością dostawy do każdego miasta w Polsce).

Kolejnym atutem CISS jest jego przyjazność środowisku. Instalując system, redukuje się ilość nieorganicznych odpadów, czyli zużytych jednorazowych kartridżów.

Nasi konsultanci udzielą odpowiedzi na Państwa pytania związane z systemem.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 3320
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 3320:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj