System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 1100c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Posiadasz sprawdzoną latami drukarkę HP Deskjet 1100c. Jednak koszty jej utrzymania oraz czas, który tracisz na poszukiwania wkładów atramentowych są nie do przyjęcia? Kolejnym kłopotem jest brak środków na zakup nowego urządzenia drukującego.

Istnieje niedrogi sposób, by nadal drukować na HP 1100c, nie przepłacać za kartridże, a nawet zacząć drukować taniej. Wszystko to jest możliwe dzięki CISS, czyli Systemowi stałego zasilania atramentem

Jak to działa

Podstawą działania sprzętu jest zasada naczyń połączonych. Zestaw kartridżów (o identycznych wymiarach co oryginalne wkłady) jest instalowany do karetki drukarki. Blok pojemników z atramentem umieszczany jest na stole obok, na tej samej płaszczyźnie. Obie części systemu połączone są między sobą przewodami wielokanałowymi, wykonanymi z cienkiego silikonu. W trakcie pracy tusz jest pobierany ze zbiorników zewnętrznych i podawany pod ciśnieniem do wkładów, a następnie do głowicy drukującej.

Wygląd

Do zestawu CISS do HP Deskjet 1100c wchodzą:

- poliwęglanowy blok, składający się z 4 pojemników odpowiednich kolorów;

- 2 kartridżów, odpowiedników oryginalnych wkładów 10, 11

- silikonowych rurek łączących;

- akcesoriów niezbędnych przy instalacji i eksploatacji urządzenia.

Zalety

Używając systemu CISS można nie tylko drukować taniej, lecz także więcej. Jest to możliwe dzięki niedrogim i wydajnym tuszom. Przy tym jakość odbitek zawsze pozostaje wysoką, nawet na kończącym się napełnieniu.

Dodatkową zaletą dla zapracowanych jest możliwość nabycia potrzebnych komponentów w jednym miejscu - sklepie internetowym Inksystem (możliwa dostawa).

Nasi konsultanci odpowiedzą na pytania związane z systemem.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 1100c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 1100c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj