System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet 1000c

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Niezależnie od tego, gdzie jest używana: w domu, w biurze, w szkole, w akademiku lub fotolabie - drukarka wiąże się z kosztami. Największą część środków pochłaniają oryginalne wkłady z atramentem, na dodatek trudno dostępne i mało wydajne. Aby jednak drukować taniej, niezmiennie w wysokiej jakości, nie zniżając ilości drukowanych stron, wystarczy zainwestować w CISS, czyli System stałego zasilania atramentem.

Jak to działa

System jest to niewielkich rozmiarów urządzenie zintegrowane z pracą drukarki. Podstawową zmianą jest zamiana oryginalnych wkładów w karetce drukarki na kartridże wielokrotnego użytku. Połączone one są pasmem przewodów wielokanałowych ze zbiornikami, umieszczonymi na stole obok drukarki. W trakcie druku płyn jest pobierany z pojemników i przenoszony pod ciśnieniem do naboi i głowicy drukującej.

Wygląd

Pełny komplet СISS do HP Deskjet 1000c zawiera:

- 4 poliwęglanowe pojemniki, zaopatrzone w odgórne nakrętki odpowiedniego koloru;

- zestaw wiecznych kartridżów (odpowiedników oryginalnych naboi);

- silikonowe przewody;

- akcesoria: filtrów, korków, strzykawek, mocowań.

Zalety

Najważniejszą zaletą urządzenia jest obniżenie kosztu wydruku. Osiągalne jest to dzięki przystępnym cenom na atrament od Inksystem (do nabycia w sklepie internetowym. Dobrze działa dostawa do każdej miejscowości) oraz ich wysokiej wydajności. Z jednego pojemnika z tuszem można wydrukować nawet kilkaset stron więcej, niż z jednego wkładu od producenta.

Dodatkowo sposób podawania atramentu w systemie zabezpiecza mechanizm drukujący i przedłuża jego żywotność, ponieważ drukarka nigdy nie pracuje na półpustym kartridżu.

Nie zwlekaj i zamów.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet 1000c
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet 1000c:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj