System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Designjet Z2100

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
516.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Co raz częściej użytkownicy przed nabyciem nowego sprzętu domowego sprawdzają nie tylko podstawowe wymiary, charakterystyki lub funkcję urządzenia, lecz przezornie szukają opinii oraz podliczają koszty dalszego utrzymania. Niestety, najczęściej liczby są niezadowalające, ponieważ oryginalne wkłady do drukarek do tanich nie należą. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla taniego druku jest CISS, czyli System stałego zasilania atramentem.

Jak to działa

Podstawową zmianą, jaka jest wprowadzana do pracy drukarki pod czas instalacji urządzenia jest zamiana jednorazowych wkładów na kartridże wielokrotnego użytku, zaopatrzone w chipy resetujące. Połączone naboje są z pojemnikami z atramentem, znajdującymi się na zewnątrz obok drukarki. W taki sposób można kontrolować poziom atramentu, a wewnętrzny system drukujący zawsze będzie zapełniony tuszem, co znacznie przedłuży jego żywotność.

Wygląd

W zestaw kompletu CISS do HP Designjet Z2100 wchodzą :

- poliwęglanowy blok z 8 osobnych zbiorników dla każdego koloru;

- zestaw kartridżów (odpowiedników oryginalnych wkładów) połączony z chipami z przyciskiem resetującym;

- silikonowe przewody;

- mocowania oraz akcesoria do eksploatacji.

Zalety

Eksperci uważają, że najważniejszym atutem CISS jest zabezpieczenie głowicy drukującej przed zapowietrzeniem oraz przedłużenie jej żywotności. Użytkownicy odnotowują natomiast, że druk z użyciem systemu staje się tańszy, ponieważ atrament kosztuje mniej i jest bardzo wydajny, a mimo to jakość odbitek jest bardzo dobra. Dodatkową zaletą urządzenia jest dostępność wszystkich komponentów sklepie Inksystem z możliwością dostawy do każdego miejsca w kraju.

Zamów CISS i drukuj do woli

Ilość kolorów w CISS do HP Designjet Z2100
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Designjet Z2100:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj