System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP D7363

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Na co dzień używasz drukarki HP D7363 i jesteś zadowolony z jej pracy, niestety koszty utrzymania urządzenia sprawiają, że co raz częściej zastanawiasz się nad zakupem innego sprzętu lub sposobami redukcji kosztów. System stałego zasilania atramentem jest idealnym rozwiązaniem, pozwalającym drukować duże ilości zdjęć, tekstu lub obrazu w niezmiennie dobrej jakości i przy tym robić to oszczędnie.

Jak to działa

System jest to prosty dodatkowy sprzęt, obsługa oraz instalacja którego nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Na miejsce oryginalnych wkładów instalowane są kartridże wielokrotnego użytku. Mają one identyczną formę oraz działają na podobnej zasadzie. Od naboi ciągnie się zwój silikonowych przewodów, łączących wkłady z znajdującymi się na zewnątrz pojemnikami z tuszem. W trakcie druku atrament jest przenoszony ze zbiorników do wkładów, a następnie do głowicy.

Wygląd

Wyprodukowane w Korei Południowej urządzenie składa się z:

- kartridżów, będącym odpowiednikami oryginalnych naboi;

- bloku 6 pojemników, wykonanych z trwałego poliwęglanu;

- silikonowych przewodów;

- akcesoriów: strzykawek, zaworów, korków, filtrów powietrznych, śrubokręta.

Zalety

Do plusów systemu użytkowcy najczęściej zaliczają znaczne obniżenie kosztu druku; wydajność atramentu, ponieważ z jednego napełnienia można wydrukować do kilkudziesięciu razy więcej stron, niż z jedno zestawu jednorazowych wkładów; możliwość nabycia systemu oraz atramentu w jednym miejscu - sklepie Inksystem. Sprawnie działa tu także dostawa do każdego miasta w Polsce; łatwą obsługę oraz możliwość kontrolowania poziomu atramentu, dzięki przeźroczystym zbiornikom na zewnątrz.

Nie zwlekaj, zamów teraz!

Ilość kolorów w CISS do HP D7363
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP D7363:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj