System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP D7355

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Drukarka w Twoim domu to urządzenie, które nigdy nie pozostaje bez pracy: dzieci drukują prace domowe, zdjęcia, grafikę, Ty natomiast wykorzystujesz ją do druku dokumentów, projektów. Jednak taka eksploatacja ciągnie za sobą spore comiesięcznie koszty. Ceny papieru, a co najważniejsze, oryginalnych wkładów do drukarki nie równają się kilku złotym.

Istnieje jednak sposób, które pozwoli drukować taniej, więcej i w niezmiennie dobrej jakości - System stałego zasilania atramentem.

Jak to działa

CISS jest to dodatkowe urządzenie, podłączane do drukarki. Działa na prostej zasadzie naczyń połączonych: do karetki drukarki, na miejsce jednorazowych wkładów instalowane są wieczne kartridże. Mają one podobną konstrukcję do oryginałów, jednak nie potrzebują stałej wymiany. Przy drukarce umieszczone są rezerwuary z tuszem. Wewnętrzna (naboje) oraz zewnętrzna (zbiorniki) części połączone są systemem silikonowych rurek, podających atrament w trakcie druku.

Wygląd

System CISS do HP D7355 są to 6 poliwęglanowych pojemników z atramentem (zaopatrzonych nakrętką odpowiedniego koloru), 6 wkładów wielokrotnego użytku, zestaw chipów resetujących (02, 363, 177), zwój przewodów, mocowania oraz akcesoria niezbędne pod czas eksploatacji urządzenia.

Zalety

Do korzyści CISS zaliczyć można:

- wydajność. Z jednej buteleczki z atramentem można wydrukować do kilkuset stron więcej, niż z jednego wkładu od producenta;

- dostępność. Wszystkie komponenty można nabyć w sklepie Inksystem nie wychodząc z domu;

- zabezpieczenie mechanizmu drukującego. Dzięki CISS głowica nigdy nie pracuje na kończącym się tuszu;

- prostota obsługi. Aby uzupełnić atrament, wystarczy dolać tusz z butelki do zewnętrznych zbiorników.

Zamów CISS i drukuj taniej!

Ilość kolorów w CISS do HP D7355
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP D7355:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj