System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP D7345

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Twoja praca zawodowa jest związana z komputerem oraz drukarką? Na pewno kupując te urządzenia dokładnie zostały sprawdzone charakterystyki sprzętu, a także dokładnie przeczytane opinie. Jednak po jakimś czasie użytkowania stało się jasne, że eksploatacja drukarki ciągnie za sobą koszta, a poszukiwania odpowiedniego wkładu trwają zbyt długo.

Aby ulepszyć pracę drukarki, drukować taniej, nie tracić czasu na poszukiwania atramentu wystarczy zainwestować w CISS.

Jak to działa

System stałego zasilania atramentem jest to prosty sprzęt, działający jako przystawka. Pod czas instalacji w karetce drukarki jednorazowe kartridże są zamieniane na wkłady wielokrotnego użytku. Do nich za pomocą silikonowych rurek podłączone są zbiorniki z tuszem, znajdujące się na zewnątrz obok drukarki, najlepiej na tym samym poziomie. W trakcie pracy atrament jest pobierany z pojemników i przenoszony najpierw do naboi, po czym do głowicy drukującej.

Wygląd

W zestawie CISS do HP D7345 znajdują się mocowania oraz akcesoria, niezbędne dla instalacji oraz uzupełniania pojemników. Oprócz w skład wchodzą 6 zbiorników na atrament. Każdy został wykonany z poliwęglanu, ponieważ tworzywo to jest znacznie trwalsze i wytrzymalsze od plastiku.

Ważnym elementem CISS jest komplet wiecznych wkładów, połączony z przyciskami do resetowania.

Zalety

Najważniejszą zaletą Systemu jest możliwość taniego druku z niezmiennie wysoką jakością (nawet na kończącym się atramencie).

Kolejnym atutem jest dostępność wszystkich elementów w jednym miejscu - internetowym sklepie Inksystem z możliwością dostawy do każdej miejscowości w kraju.

Instalując CISS można wydrukować nawet kilkadziesiąt razy więcej stron, niż dotychczas.

Zamów teraz!

Ilość kolorów w CISS do HP D7345
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP D7345:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj