System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP D7183

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jesteś rodzicem licealisty, gimnazjalisty czy przedszkolaka, prowadzisz własną firmę a może studiujesz? Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, niemal codziennie drukujesz duże ilości tekstu, elementów graficznych, a koszty utrzymania drukarki to stałe źródło wydatków? Aby to zmienić, zacząć oszczędzać, a przy tym nadal drukować dużo i w niezmiennie dobrej jakości wystarczy zainstalować CISS, czyli System stałego zasilania atramentem

Jak to działa

System to proste urządzenie, które jest idealnie dopasowane do pracy drukarki, a jego instalacja oraz eksploatacja nie wymagają szczególnych umiejętności.

Wewnątrz drukarki jednorazowe wkłady są zamieniane na identyczne kartridże, jednak wielokrotnego użytku. Na zewnątrz, obok drukarki znajdują się zbiorniki z tuszem. W trakcie pracy tusz jest wysysany z pojemników i przenoszony pod ciśnieniem przez specjale wielokanałowe przewody najpierw do kartridżów, dalej druk odbywa się bez zmian.

Wygląd

W skład CISS do drukarki HP D7183 wchodzą:

  • zestaw kartridżów, będących odpowiednikami oryginalnych naboi;
  • 6 zbiorników z atramentem, zrobionych z wytrzymałego poliwęglanu;
  • silikonowe przewody łączące do przenoszenia tuszu;
  • mocowania, instrukcja, akcesoria.

Wszystkie elementy zostały wykonane w Korei Południowej.

Zalety

Decydując się na zakup CISS, użytkownicy zaczynają oszczędzać czas oraz pieniądze, ponieważ atrament od Inksystem jest niezwykle wydajny oraz niedrogi. Z jednej buteleczki można wydrukować kilkadziesiąt stron więcej, niż z jednorazowego kartridża .

Dodatkowym atutem jest możliwość nabycia potrzebnych elementów w jednym miejscu - sklepie internetowym Inksystem (możliwa dostawa).

CISS - drukujesz tyle, ile pragniesz.

Ilość kolorów w CISS do HP D7183
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP D7183:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj